UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

może się rozruszają, ale faktycznie jest lipa- kamienie i slaba organizacja. No i wspomniana przeze mnie porażkowa wypożyczalnia. .. Jeżdże od 15-tu lat na różnych trasach w PL, Austrii i Włoszech, nie jestem nowicjuszem, może to się podobać amatorom, ale ci bardziej wymagający lepsze ( w zasadzie- normalne) warunki znajdą na Kaszubach. Nie liczę na stok na miarę lodowca, ale jakieś minimum musi być (czytaj: śnieg na stoku). Szkoda, bo góra ma potencjał. Tylko organizatorzy chyba nie.

osssa

Anuluj