UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie że ESR promuje zdrowy tryb życia ale na zdjęciach widać wyraźnie że spożywany był alkohol a co niektórzy przyjechali na rowerach a to PRZESTĘPSTWO !
abstynent
Fajnie że ESR promuje zdrowy tryb życia ale na zdjęciach widać wyraźnie że spożywany był alkohol a co niektórzy przyjechali na rowerach a to PRZESTĘPSTWO !
abstynent