UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Jak chcą coś zrobić dla ludzi, to zaraz odzywają się ci którzy wszystko wiedzą -a poco a na co a dla kogo ? To niech teraz se popatrzą poco na co dla kogo - po prostu ludzie chcą gdzieś wyjść a nie siedzieć od rana do wieczora w domu, a żeby wyjść z domu to trzeba mieć gdzie. .. Wiecie jak fajnie wraca się do domu po takiej eskapadzie
W E