UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
do Lets. Jak chcesz byc taki obiektywny, to napisz czym jest lepszy Przywidz czy inne stoki, one funkcjonuja juz kilka lat, myslisz ze ich poczatki byle inne. A tak na marginesie tam masz osle łaczki a tu mozesz troche pojezdzic. Bron swego a nie go upokarzasz.
LOCKIE