UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Jak chcą coś zrobić dla ludzi, to zaraz odzywają się ci którzy wszystko wiedzą -a poco a na co a dla kogo ? To niech teraz se popatrzą poco na co dla kogo - po prostu ludzie chcą gdzieś wyjść a nie siedzieć od rana do wieczora w domu, a żeby wyjść z domu to trzeba mieć gdzie. .. Wiecie jak fajnie wraca się do domu po takiej eskapadzie

W E

Anuluj