UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

D. .. no - bądźcie ludzie obiektywni - nawet na fotce widać "stopnień naśnieżenia" stoku - na wszystkich stokach północy kraju po min. 40-50 cm a tu co? ŻENADA!! za co biorą pieniądze??? Ciekawe czy w regulaminie jest zawarte odszkodowanie za uszkodzony sprzęt w czasie jazdy po NIEDOŚNIEŻONYM STOKU?! TRAGEDIA!! Odwiedziłem już w tym sezonie 3 stoki na Kaszubach - polecam wszystkim amatorom szaleństwa - zostawcie to COŚ - naprawdę warto poświęcić trochę czasu na dojazd do Wieżycy, Przywidza czy Trzepowa i dobrze się bawić niż potem liczyć straty na tym pseudo-stoku - proponuję w ogłoszeniach dawać propozycje na wspólne wyjazdy koszt paliwa się zmniejszy i można w normalnych warunkach "poszaleć" na nartach czy desce!

lets