UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
do Lets. Jak chcesz byc taki obiektywny, to napisz czym jest lepszy Przywidz czy inne stoki, one funkcjonuja juz kilka lat, myslisz ze ich poczatki byle inne. A tak na marginesie tam masz osle łaczki a tu mozesz troche pojezdzic. Bron swego a nie go upokarzasz.
LOCKIE