UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Nie narzekajmy, ogolnie jest oki, kamienie sa i pewnie beda, mysle ze wzrostem zaintersowania znikna, cos sie w koncu dzieje w E-gu i to jest najwazniejsze. Nie krytykumy na to bedzie zawsze czas.

LOCKIE

Anuluj