UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nie narzekajmy, ogolnie jest oki, kamienie sa i pewnie beda, mysle ze wzrostem zaintersowania znikna, cos sie w koncu dzieje w E-gu i to jest najwazniejsze. Nie krytykumy na to bedzie zawsze czas.
LOCKIE
Nie narzekajmy, ogolnie jest oki, kamienie sa i pewnie beda, mysle ze wzrostem zaintersowania znikna, cos sie w koncu dzieje w E-gu i to jest najwazniejsze. Nie krytykumy na to bedzie zawsze czas.
LOCKIE