UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Panie Prezydencie, ja wiem, że Pan nie porusza się po mieście na piechotę i nie Pan podpisywał umowę z firmą, która ma odsnieżać to miasto, ale niech Pan zacznie od tego, żeby coś z tym zrobić. To jest Antarktyda; nikt nic nie robi, a to przecież dopiero połowa grudnia. Proszę o podanie nazwy tej firmy.
jama