159
09.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Zarobki i diety – jakie to pieniądze. Dla jednych duże dla innych nie. Jeżeli oceniać wynagrodzenie Prezydenta i Radnych pod katem odpowiedzialności, obowiązków jakie nakłada na nich prawo to uważam je za zdecydowanie za niskie. Idealny Prezydent i Radny to człowiek inteligentny, fachowiec, odpowiedzialny, pracowity, podejmujący różne trudne wyzwania, zdecydowany i oddany sprawie. Niestety tacy ludzie prowadzą najczęściej swoje biznesy i nie są zainteresowani. Dla nich to co zarabiają Radni i Prezydent to małe pieniądze a czasu na „ bzdety” nie mają. Z kolei diety Radnych + profity są atrakcyjnym kąskiem dla budżetówki gdzie płace są tragiczne. RM to ludzie z budżetu. Dla nich wynagrodzenie Radnego + inne możliwości to poważny zastrzyk finansowy. Np. budżetowi liberałowie z PO - mechanik samochodowy + teologia, muzyk, nauczyciele, instruktorzy tańca, pielęgniarka. Chyba 100% PO to budżet. Tak jak w poprzedniej kadencji tak i w tej będą tylko maszynką do głosowania. Bo i muszą. Czerwony
(2010.12.16)

info

0  
  0
A Pan Bartosz to skończył szkołę, że się tak wypowiada o ludziach z klasą i wykształconych? Bo z tego co wiem to miał poważne problemy.
ateista (2010.12.17)

info

0  
  0
Po przeczytaniu komentarzy dotyczących artykułu i jego treści mamy: 1.Najwięcej komentują jego treść i odnoszą go do obecnej rzeczywistości samorządowej, osoby, które nie brały udziału w wyborach, rozgrzeszając się z nieobecności przy urnie (ja do urny dotarłem); 2.Mam dziwne wrażenie, że w komentarzach sprzyjających osobie urzędującej w ratuszu na miejscu prezydenta towarzyszy nadużywanie słownictwa: nowe, nowsze etc. w różnych odmianach - zabieg socjo-techniczny); 3.Dlaczego artykuł strzela jedynie do obecnego prezydenta? 4.Nie ekscytujmy się polityką (działać merytorycznie przez kontrolę rąk polityka, urzędnika - a nie nagłaśniać ich medialnie?) 5.Teraz w otoczeniu Prezydenta miasta trwa - ponowne ustawianie stref wpływów (nic się nie zmieni, a sprawy miasta zatrzymają się na około 1,5 roku - może coś przyspieszy z okazji Euro a może walka o prezydenturę za 4 lata już trwa). Streszczając: Patrzmy politykom na ręce; i nie ekscytujmy się danymi z czapki; Elbląg - który ma wiele zalet zrozumie, że jest bogatym potencjałem i że należy go wykorzystać: {Tradycja Piekarczyka - to może być inscenizacja, film (nie tylko targi); bractwa rycerskie (dajcie walczyć historii tego rejonu, lud Truso etc. ); Zalew Wiślany (morze możliwości); Bażantarnia (cudze chwalicie, swego nie znacie, sami nie wiecie, co posiadacie)}. Przykładów można mnożyć - tylko trzeba je widzieć i chcieć coś zrobić z własnym miastem. A może jednak coś się zmieni?
obiektyw (2010.12.17)

info

0  
  0
Autor tego artykułu uciekał ze szkoły. nie chodzi więc też na wybory. Wyleciał z jednej szkoły. poszedł do drugiej, ciekawe, czy zda do następnej klasy? Po co Portelowi tacy mąciciele niedoedukowani? jaka jest wiarygodność dla czytelników tego co taki Autor pisze? Nie chcemy takich pseudodziennikarzy w naszym mieście!!!
(2010.12.18)

info

0  
  0
a moim zdaniem usuwa się komentaze nieprzychylne
(2010.12.18)

info

0  
  0
jas fasola pasuje
(2010.12.18)

info

0  
  0
Bardzo dobrze napisane, sam chciałem coś takiego powiedzieć. Artykuł byłby bez skazy, gdyby tylko nie prośba o rozliczenie. Wolałbym, aby takie obietnice się nie sprawdzały. wszystkie obietnice sprowadzają się do "Daj kasę, a ja wypromuje Elbląg i stworze kolejne stołki dla urzędasów". Pozdrawiam Piotr
Ryba w sosie własnym (2010.12.19)

info

0  
  0
Budowa drogi ekspresowej S7 zatrzymana to plan PO - D Z I E K U J E M Y
(2010.12.21)

info

0  
  0
Fajny ten Bartosz, taki przystojny i miły. Na tle fontanny w Ogrodzie Saskim, w znanym miejscu Warszawy, ulubionym przez turystów i. .. gejów, którzy tam od lat mają swoje miejsce spotkań. Z miny Bartosza można wnioskowac, że właśnie na kogoś czeka a nawet, że się już doczekał. Ktos tam chyba na niego mrugnął spoza kadru, do kogoś Bartosz się uśmiecha, twarz pełna nadziei na jakiś znany tylko jemu epizod. .. Panie Bartku, może nakłoni Pan prezydenta do zbudowania podobnej fontanny w Elblągu? Po co jeżdzic aż tak daleko?
jbc58 (2010.12.23)

info

0  
  0
to co tam powypisywal redaktor to co to jest ze niby on to wszystko zrobi ??? BUHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAH CHLOPIE Wesolych Swiat; ]
(2010.12.24)

info

0  
  0