UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Jeśli lubi wódeczkę nasz GN i dziewczynki i libacje jak piszecie to powinien wziąć na wice czerwonego golasa, napewno dogadają się. Zresztą pisał na blogu że uwielbia pracować z kobietami i to co piszesz potwierdza jego charakter. Zresztą pracowaliśmy z nim i nic dobrego nie zrobił, gdyby Henio nie miał tylu lat napewno by nie wygrał, wołaliśmy na niego GOGUŚ.