UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Widzimy jak w naszym Urzędzie doprowadzają gabinet wice-prezydenta, ciekawe kto tam zasiądzie bo chodzą po naszym Urzędzie wieści że ma tam wylądować GLISZCZ, wszyscy śmiejemy się z tej poltki, zresztą wszystko może być prawdą bo nasz obecny jest kumplem MG. Ale wczoraj poszła nowa fama po Urzędzie że skoro ma być skrucony czas posłów i mają być szybciej jak za rok wybory do sejmu to na to stanowisko wybiera się WGD. Dopiero byłby numer jak to nasz słynny nie wybrany i całe szczęście na Prezydenta WGD szykował by sobie posadkę wice naszego Urzędu, bo co będzie robił jak go nie wybiorą do sejmu i napewno szans nie ma, my go w naszym UM też nie chcemy już wystarczająco ten zarozumialec nachapał się kasy niech żyje z oszczędności. Jako pracownicy wiemy chyba najlepiej czym kto pachnie. Jak potrafią zrobić porządek z naczelnikami to z innymi też czas najwyższy pokazać im miejsce w szyku. Mamy Panie Prezydencie nadzieję że nie ośmieszy Pan naszego Urzędu dając posadki takim ludziom. Urzędnicy