UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

mam tylko nadzieje, ze nowy prezydent bedzie umial byc lepszy od salomona-naleje do pelnego z proznego-a na razie niech zrobi cos abym mogla moim dzieciom dac jesc!!!bo nie ma dla mnie pracy a w mopsie mi powiedzieli, ze jak dla nich powinnam najpierw sprzedac dorobek 25 lat pracy za grosze-bo mam za ładne mieszkanie - niech sprawi, aby normalna rodzina, ktorej sie nie powiodlo miala co dac jesc swoim dzieciom!zebym nie musiala zaczac pis alkoholu aby dostac od miasta pare kilo maki i mleko!!!z pozdrowieniami barbara