UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Prezydencie, ja wiem, że Pan nie porusza się po mieście na piechotę i nie Pan podpisywał umowę z firmą, która ma odsnieżać to miasto, ale niech Pan zacznie od tego, żeby coś z tym zrobić. To jest Antarktyda; nikt nic nie robi, a to przecież dopiero połowa grudnia. Proszę o podanie nazwy tej firmy.
jama