UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Jeśli lubi wódeczkę nasz GN i dziewczynki i libacje jak piszecie to powinien wziąć na wice czerwonego golasa, napewno dogadają się. Zresztą pisał na blogu że uwielbia pracować z kobietami i to co piszesz potwierdza jego charakter. Zresztą pracowaliśmy z nim i nic dobrego nie zrobił, gdyby Henio nie miał tylu lat napewno by nie wygrał, wołaliśmy na niego GOGUŚ.