UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Brawo Panie Bartoszu jako Jedyny Ma Pan Odwagę Krytykować Prezydenta itp. Ja Też Nie Byłem na Wyborach Bo Żaden Kandydat Mnie Nie Przekonał Swoim Programem Wyborczym na Oddanie Głosu Na Siebie o Ile Pamięć Mnie Nie Myli w Polsce Jest Demokracja i Mamy Prawo Krytykować Co Chcemy nawet jak nie głosowalismy Tyle W Temacie

NACJONSALISTA

Anuluj