UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

JesusAlvaro dzięki za dobre słowo ale każdy idol w jakimś momencie może sprawić zawód. Nie warto. Ja lubię się boksować w necie. Chociaż łatwo nie jest. Ale jak kiedyś Aborygena przekonam do jakiegoś mojego poglądu to będę się czuł jak wynalazca wehikułu czasu. Czerwony