UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
JesusAlvaro dzięki za dobre słowo ale każdy idol w jakimś momencie może sprawić zawód. Nie warto. Ja lubię się boksować w necie. Chociaż łatwo nie jest. Ale jak kiedyś Aborygena przekonam do jakiegoś mojego poglądu to będę się czuł jak wynalazca wehikułu czasu. Czerwony