UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ma jednak szczęście Elbląg, bo nastąpią zmiany w zarządzaniu miasta. Wybierzcie tylko odpowiednich ludzi, fachowców w odpowiednich dziedzinach i bez skłonności do motania i kombinowania. Sprawdzić też należy jakie firmy mają zarejestrowane urzędnicy i czy nie kombinowali ze zleceniami.


Anuluj