UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ma jednak szczęście Elbląg, bo nastąpią zmiany w zarządzaniu miasta. Wybierzcie tylko odpowiednich ludzi, fachowców w odpowiednich dziedzinach i bez skłonności do motania i kombinowania. Sprawdzić też należy jakie firmy mają zarejestrowane urzędnicy i czy nie kombinowali ze zleceniami.