UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A ja się pytam, co się dzieje w UM i Zarządem Dróg! Czy w ruchu poruszają się jedynie zmotoryzowani? Czy ktoś zainteresuje się stanem dróg dla PIESZYCH? Przejście przez 1 Maja i inne "CENTRALNE" trasy dla piechotów, sa po prostu nie do przejścia! Trzeba będzie chyba zainwestować w kalosze, bo żeby przejść przez ulicę z 1-go maja to trzeba stanąć w kałużach po kolana! Ludzie!! Czy Pan Prezydent się przeszedł i zobaczył jak wygląda stan ulic, czy grzeje dupką nowy fotelik z podgrzewanym siedzeniem? W innych miastach UM nałożył dosyć wysokie kary, za takie zaniedbania. .. a u nas, jak to u nas - LABA! Może by się Pan Nowaczyk wziął za robotę? MASAKRA


Anuluj