UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ma jednak szczęście Elbląg, bo nastąpią zmiany w zarządzaniu miasta. Wybierzcie tylko odpowiednich ludzi, fachowców w odpowiednich dziedzinach i bez skłonności do motania i kombinowania. Sprawdzić też należy jakie firmy mają zarejestrowane urzędnicy i czy nie kombinowali ze zleceniami.