UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Oj anonimie prowokujesz mnie. Pytasz o trudne tematy a jednym zdaniem nie da się napisać. Ale odpowiem. W Belgii przepis o obowiązkowych wyborach wprowadzono w 1893 roku, by upowszechnić ideę głosowania wśród niewykształconych. To nie jest nowy pomysł tylko tradycja w tym Królestwie. Król wprowadził a Belgia to monarchia konstytucyjna. Ale dyskutują o tym. Liberałowie chcą to znieść uważając za łamanie praw obywatelskich i relikt przeszłości nie pasujący do współczesności. To nie jest dobry przykład. Odnośnie mediów -media to tragiczna sprawa. Uwikłane w politykę, po wyborach nie piszą już o obietnicach wyborczych. Nie zajmują się tematem. Tymczasem wpływ niedotrzymywanych obietnic wyborczych na zachowania wyborców a nawet ich życie jest bardzo duży. Czerwony


Anuluj