UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

fani sloniny, darujcie sobie w piatej godzinie urzedowania uwagi do prezydenta nowaczyka, że za duzo sniegu na chodniku bo nie jestescie chyba inteligentni innaczej.


Anuluj