44
03.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Jak zwykle tu!!!!! żmije i pomyje a może będzie lepiej?????
(2010.12.03)

info

0  
  0
Tylko czekałem kiedy tam dojdzie do jakiegoś wypadku, jest to tak głupie rozwiązanie że. .. .. brak mi słów, ale władze E-G się cieszą bo coś się dzieje w Elblągu !!!!! Tylko po co to komu !?!?!?!? brakuje tylko kolizji z drugiej strony od ul. Grunwaldzkiej i Nitschmana
tubylec (2010.12.03)

info

0  
  0
chyba grota i nitschmanna, jeżeli chodzi o rondo to faktycznie jest zła widoczność, jak tam wieżdżam to oczy dookoła głowy, budynki zasłaniają widok na nadjeżdzające tramwaje i auta, także powolutku, mieszkam na grota i czesto tędy jeżdze, trzeba troszke przychamować ale i tak szybciej niż przez te skrzyzowanie przy biedronce.
(2010.12.03)

info

0  
  0
przecież tam jest dobra widoczność, ale jak ktoś myśli, że jedzie w ferrari i przemknie przed tramwajem to tak ma
asaasasa (2010.12.03)

info

0  
  0
Jezus Maria! A tramwaj???!!! Czy nic nie stało się tramwajowi !!!??? Nikt nic nie pisze !!!!! A może nie żyje lub jest w lecznicy!!!!
weteryniarz (2010.12.03)

info

0  
  0
Ostatnia doba w wykonaniu Słoniny: przelew 600zł premii pracownikom Urzędu, maile z biura prasowe - pani Urbaniak zasypała ludzi prośbami o głosowanie na "naszego" prezydenta, pan Wróblewski zwołał naradę i rozkazał dyrektorom m. in. wodociągów straszenie ludzi zwolnieniami jak nie zagłosują na Słoninę, pani Korzeniowska obdzwaniała szkoły rozkazując, że mają być dziś zwożone dzieci na starówkę pod choinkę. .. litości! czy My nie widzimy, że Układ się broni. i teraz na koniec - Naczelnicy wynoszą na ten weekend dokumenty z urzędu. .. aby później było trudniej zacząć pracę na wypadek wygranej Nowaczyka, to już sprawa dla prokuratora. .. .
(2010.12.03)

info

0  
  0
Czy to auto tej rudej baby ze spółdzielni śródmieście?? I bardzo jej dobrze bo nawet parkowac ona nie potrafi a tym bardziej jeżdzic jak widac. Poza tym jest chamska i bardzo arogancka.
iku (2010.12.03)

info

0  
  0
Ja też jestem zatroskany co z "ogórkiem" bo fotoreporter tak się postarał że tylko tyłki strażaków widać '-)
(2010.12.03)

info

0  
  0
Pewnie jeśli chodzi o rudą to macie na myśli tę wredną księgowa co myśli, że wszystkie rozumy pozjadała !!!
kra (2010.12.03)

info

0  
  0
Miałam fuksa bo śpieszyło mi się a jechałam pierwszą piątką która już bez problemów przejechała po odblokowaniu ruchu. Stawiam, że ta kobieta to: 1.gadała przez tel. , 2.właśnie wyobrażała sobie, że jest królewną fruwającą w obłokach, 3.potraktowała ogóra jak autobus włączający się do ruchu- szybciej, szybciej zdążę. Zamiast rozważać nad tym czy tramwajarz powinien czy też nie robić popisy swej szarmancji wobec kobiet- "ależ proszę. .. może jeszcze koleżanki chcą przejechać, chętnie ustąpię wszystkim bo będę miał czas na pośmianie się z ludzi stojących w mrozie na przystankach" zastanowiłabym się nad tym, jaką stratę w związku z remontem greena ma -służący w końcu wszystkim mieszkańcom-ZKM- przez jedną lekkomyślną osobę.
to znowu ja (2010.12.03)

info

0  
  0