UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Miałam fuksa bo śpieszyło mi się a jechałam pierwszą piątką która już bez problemów przejechała po odblokowaniu ruchu. Stawiam, że ta kobieta to: 1.gadała przez tel. , 2.właśnie wyobrażała sobie, że jest królewną fruwającą w obłokach, 3.potraktowała ogóra jak autobus włączający się do ruchu- szybciej, szybciej zdążę. Zamiast rozważać nad tym czy tramwajarz powinien czy też nie robić popisy swej szarmancji wobec kobiet- "ależ proszę. .. może jeszcze koleżanki chcą przejechać, chętnie ustąpię wszystkim bo będę miał czas na pośmianie się z ludzi stojących w mrozie na przystankach" zastanowiłabym się nad tym, jaką stratę w związku z remontem greena ma -służący w końcu wszystkim mieszkańcom-ZKM- przez jedną lekkomyślną osobę.

to znowu ja

Anuluj