A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
aleks1982- powtórze raz jeszcze, jest oznakowanie "rondo + ustąp pierwszeństwa", jeżdżę tamtędy prawie codziennie więc wiem. Korona z głowy mi nie spada, puszczam tramwaj, pomimo tego że to on powinien puścić mnie, kiedy już jestem na rondzie.
Brawo dla architekta a tym bardziej dla obecnego urzędu miejskiego. Kolizja w tym miejscu blokuje całkowicie ruch tramwajowy w Elblągu. Geniusz to musiał wymyślać a inne urzędasy koledzy bez szkoły go poparli. Liczyłem, że na nowym rondzie będzie pierwszy wypadek, ale źle obstawiałem. Tak samo genialne światła na skrzyżowaniu Grobli św. Jerzego i Traugutta - zawsze czerwone i co to za głupota, że przez całą dobę chodzą, idiotyczne w nocy. Na dąbka, ogólnej, hetmańskiej wyłączane a tu chodzą. Nie mówiąc już o tragicznym wyprofilowaniu pasów (np. na wysokości szkoły muzycznej uskok). Przebudowa tylko utrudniła płynność ruchu na tej ulicy a to ledwo miesiąc od jej otwarcia :/ Do tego jeszcze tramwaj na skrzyżowanie koło fenixu dojdzie to już w ogóle poroniony pomysł - nie można go puścić Łączności, Trybunalska i koło Azalii wlot na 12lutego, aby omijał ostatnie duże skrzyżowanie w Elblągu po którym w miarę normalnie da się jeździć?
ludzie ale to nie było na rondzie więc o co ta kłótnia?
Nie będę już zbaczać z tematu i rozwodzić się nad rondem obok. Powiem tylko, że w miejscu wypadku oznakowanie jest dobre i kobieta ewidentnie popełniła błąd. Może widziała tramwaj i wiedziała, że powinna go puścić, a nie wyhamowała na oblodzonej ulicy? To wie ona i ewentualnie świadkowie.
odbiegając trochę od tematu. .tramwaje też powinny być za prędkość łapane na fotoradar :( - mówię tu jako kierowca i pasażer :). .. .a co do nocnych czerwonych świateł to potwierdzam, że to głupota :( stój człowieku o 23 na światłach kiedy nic nie jedzie a w twarz Ci mroźny zimowy wiatr ze śniegiem dmucha :( tu akurat wspominam światła przydworcowe :(
Ale PortEl szybki jest; D
Jechałam następną 5,widziałam policje i strażaków lecz nie wiedziałam co się stało; P
dla milosnikow kodeksu drogowego nie ma w przepisach czegos takiego jak rondo tylko skrzyzowanie z ruchem okreznym; )
pokemon zapewne
A po jaką cholerę to "rondo", czy to w ogóle jest "rondo"? Nie mieli na co wydać kasy!?
Przewiduje, że to pierwsze i nie ostatnie spotkanie auta z tramwajem w tym miejscu. Tam aż się prosi o stłuczki. Fatalne rozwiązanie projaktanta! Chyba jakiś pilot samolotu to projektował tylko aby ładnie z nieba wyglądało.