UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko czekałem kiedy tam dojdzie do jakiegoś wypadku, jest to tak głupie rozwiązanie że. .. .. brak mi słów, ale władze E-G się cieszą bo coś się dzieje w Elblągu !!!!! Tylko po co to komu !?!?!?!? brakuje tylko kolizji z drugiej strony od ul. Grunwaldzkiej i Nitschmana

tubylec

Anuluj