UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
chyba grota i nitschmanna, jeżeli chodzi o rondo to faktycznie jest zła widoczność, jak tam wieżdżam to oczy dookoła głowy, budynki zasłaniają widok na nadjeżdzające tramwaje i auta, także powolutku, mieszkam na grota i czesto tędy jeżdze, trzeba troszke przychamować ale i tak szybciej niż przez te skrzyzowanie przy biedronce.