UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

chyba grota i nitschmanna, jeżeli chodzi o rondo to faktycznie jest zła widoczność, jak tam wieżdżam to oczy dookoła głowy, budynki zasłaniają widok na nadjeżdzające tramwaje i auta, także powolutku, mieszkam na grota i czesto tędy jeżdze, trzeba troszke przychamować ale i tak szybciej niż przez te skrzyzowanie przy biedronce.


Anuluj