UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
chyba grota i nitschmanna, jeżeli chodzi o rondo to faktycznie jest zła widoczność, jak tam wieżdżam to oczy dookoła głowy, budynki zasłaniają widok na nadjeżdzające tramwaje i auta, także powolutku, mieszkam na grota i czesto tędy jeżdze, trzeba troszke przychamować ale i tak szybciej niż przez te skrzyzowanie przy biedronce.