UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Czy to auto tej rudej baby ze spółdzielni śródmieście?? I bardzo jej dobrze bo nawet parkowac ona nie potrafi a tym bardziej jeżdzic jak widac. Poza tym jest chamska i bardzo arogancka.
iku
Czy to auto tej rudej baby ze spółdzielni śródmieście?? I bardzo jej dobrze bo nawet parkowac ona nie potrafi a tym bardziej jeżdzic jak widac. Poza tym jest chamska i bardzo arogancka.
iku