UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Czy to auto tej rudej baby ze spółdzielni śródmieście?? I bardzo jej dobrze bo nawet parkowac ona nie potrafi a tym bardziej jeżdzic jak widac. Poza tym jest chamska i bardzo arogancka.

iku

Anuluj