UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja też jestem zatroskany co z "ogórkiem" bo fotoreporter tak się postarał że tylko tyłki strażaków widać '-)
Ja też jestem zatroskany co z "ogórkiem" bo fotoreporter tak się postarał że tylko tyłki strażaków widać '-)