UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Tylko czekałem kiedy tam dojdzie do jakiegoś wypadku, jest to tak głupie rozwiązanie że. .. .. brak mi słów, ale władze E-G się cieszą bo coś się dzieje w Elblągu !!!!! Tylko po co to komu !?!?!?!? brakuje tylko kolizji z drugiej strony od ul. Grunwaldzkiej i Nitschmana

tubylec