44
03.12.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Niech dodadzą więcej sygnalizatorów swietlnych najlepiej co 3 metry to bedzie bezpieczniej na ulicach. .. ..
(2010.12.03)

info

0  
  0
A tramwajarz co ślepy ? nie mógł sie zatrzymać? kilka dni temuteż by mnie tramwaj puknoł zjeżdżałem z ronda w prawo w 1-go maja więc miałem pierwszeństwo a tramwaj jadący od trzeciego maja winien był mi tego pierwszeństwa udzielić ale gdzie tam pchał sie jak święta krowa zmuszając mnie do kombinacji
Bond (2010.12.03)

info

0  
  0
tramwaj na rondzie ma zawsze pierwszeństwo
kietu (2010.12.03)

info

0  
  0
Tylko Bond i Huck Noris potrafią tramwaj zatrzymać natychmiast
STARYDINO (2010.12.03)

info

0  
  0
kietu- co za bzdury! w przypadku oznakowania "rondo+ustąp pierwszeństwa" tramwaj ma bezwzględne pierwszeństwo przy ZJEŻDŻANIU z ronda! Jeśli chce na nie WJECHAĆ musi ustąpić pierwszeństwa pojazdom znajdującym się na rondzie. Niestety nasze nowe rondo jest strasznie głupio zrobione. Tramwaj jadący od strony pasażu nie ma żadnego znaku informującego o tym, że wjeżdza na rondo i że jego obowiązkiem jest ustąpienie pierwszeństwa tym, który wjechali już na skrzyżowanie. W przypadku braku jakiegokolwiek oznakowania, tramwajarze czują się jak święte krowy i wjeżdżają na skrzyżowanie z normalną prędkością, bez jakiegokolwiek rozglądania. Apeluję więc- albo dajcie znaki tramwajarzom, żeby wiedzieli jak mają jeździć, albo ostrzeżcie kierowców, że to konkretne rondo ma popieprzone zasady- inne niż w kodeksie ruchu drogowego, a tramwaj jest świętą krową, żeby to wiedzieli i uważali na niego z każdej strony!
bleee (2010.12.03)

info

0  
  0
tak! złej baletnicy uwiera rąbek u spódnicy. dla narzekaczy nawet jak ktoś wjedzie pod tramwaj przecinając pas zieleni przy dąbka to będzie wina obecnych władz, bo torowisko żle oznakowana albo ktoś nie napisał dużymi literami nie ślizgać się bo jak wypadniesz z drogi to cię tramwaj walnie!!!
REW (2010.12.03)

info

0  
  0
Rondo tylko ze znakiem C-12 (rondo): Tramwaj zawsze ma pierwszeństwo, obojętnie czy dopiero zamierza wjechać na rondo czy już na nim jest.
kietu (2010.12.03)

info

0  
  0
hej słuchajcie ale wydaje mi się że nie ma tu oznakowania " rondo " więc jest to skrzyżowanie z wysepką. A jeśli tak jest to tramwaj wjeżdżający w stronę sądu z grunwaldzkiej jest po prawej stronie. A tak w ogóle to wydaje mi się że nikomu nie spadnie korona z głowy jak przepuści tramwaj aby ten mógł jechać dalej w końcu on też ma jakiś czas na przejazd od pętli do pętli. I jak uważacie co jest trudniej zatrzymać samochód czy tramwaj.
aleks1982 (2010.12.03)

info

0  
  0
tak, na rondzie z jednym znakiem- tylko "rondo" tramwaj ma zawsze pierwszeństwo, ale w przypadku tego ronda mamy kombinację znaków "rondo+ ustąp pierwszeństwa" i wtedy zasady są już inne. a do komentatora w międzyczasie- nie narzekam na to, że mam problem z przejechaniem przez skrzyżowanie- bo go nie mam. Jeśli jest źle oznakowane, a tramwaje jeżdżą jak chcą to po prostu ustępuje głupszemu i wole puścić tramwaj, niż miałby mi skasować auto.
bleee (2010.12.03)

info

0  
  0
Do Bonda: Zabralbym Ci prawojazdy. strach takich jak Ty za kierownice samochodu puszczac. Tramwaj ma tam pierwszenstwo bezwzgledne.
(2010.12.03)

info

0  
  0