UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A tramwajarz co ślepy ? nie mógł sie zatrzymać? kilka dni temuteż by mnie tramwaj puknoł zjeżdżałem z ronda w prawo w 1-go maja więc miałem pierwszeństwo a tramwaj jadący od trzeciego maja winien był mi tego pierwszeństwa udzielić ale gdzie tam pchał sie jak święta krowa zmuszając mnie do kombinacji

Bond