Fiatem wjechała pod tramwaj

44
03.12.2010
Fiatem wjechała pod tramwaj
Dziś (3 grudnia) około godz. 12.15 na ulicy 1 Maja doszło do zderzenia tramwaju z fiatem pandą. Ranną kierującą pojazdem osobowym karetka pogotowia zabrała do szpitala. Ruch tramwajowy w tym miejscu był przez kilkadziesiąt minut zablokowany. Zobacz więcej zdjęć.
Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca fiatem panda, wyjeżdżając z parkingu przed sądem w kierunku ul. Nitschmanna, nie zachowała należytej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony pętli Saperów tramwajowi linii nr 5. Doszło do zderzenia w wyniku którego pojazd szynowy wbił się w bok auta osobowego. Siła uderzenia odrzuciła fiata na barierki zabezpieczające torowisko.
   [fotoc]
   Ranną kobietę z obrażeniami nóg karetka pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala. Na miejscu strażacy usunęli z torowiska zniszczonego fiata. Ruch tramwajowy po kilkudziesięciu minutach na tym odcinku został przywrócony.
   
Witold Sadowski

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
wow ! czyżby debiut dla tego miejsca?
NEB (2010.12.03)

info

0  
  0
wyrzucone pieniądze na super skrzyżowanie obok ratusza- pokazówka odchodzącej władzy. Ten który to projektował chyba nie ma prawa jazdy.
(2010.12.03)

info

0  
  0
Ten kto to zaakceptował tym bardziej. Teraz ogórki będą rozbijane minimum co miesiąc.
(2010.12.03)

info

0  
  0
Ale portel jest szybki. Jechałem tym tramwajem, widziałem tylko jak wyrżnęła tyłem w te żółte barierki. Dość zabawne, bo 5 metrów dalej stała karetka i ratownicy po 3 sekundach udzielali już pomocy :)
Kalafiorowy (2010.12.03)

info

0  
  0
tam będą wypadki, na Związku Jaszczurczego po staremu, a na "nowym super skrzyżowaniu" światła 24 na dobę. po co? Jadę lub idę tam przed 5 rano codziennie, schodzę z góry św. Anny, stoję na czerwonym i pozostaje mi podziwiać szkołę muzyczną bo samochodów jak na lekarstwo. Śmieszno??
(2010.12.03)

info

0  
  0
Nbr; )
(2010.12.03)

info

0  
  0
pewnie przez komorke gadala tam nie jeden wypadek jeszcze bedzie oto kolejny bubel drogowy pana sloniny
(2010.12.03)

info

0  
  0
administrator zaspał, a tu pachnie procesem sądowym
kietu (2010.12.03)

info

0  
  0
proponuję zgłosić fakt do izby lekarskiej :)
(2010.12.03)

info

0  
  0
na miejscu tej stomatolog puściłbym portel w skarpetkach
kietu (2010.12.03)

info

0  
  0