Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierująca fiatem panda, wyjeżdżając z parkingu przed sądem w kierunku ul. Nitschmanna, nie zachowała należytej ostrożności i nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu jadącemu od strony pętli Saperów tramwajowi linii nr 5. Doszło do zderzenia w wyniku którego pojazd szynowy wbił się w bok auta osobowego. Siła uderzenia odrzuciła fiata na barierki zabezpieczające torowisko.
[fotoc]
Ranną kobietę z obrażeniami nóg karetka pogotowia ratunkowego zabrała do szpitala. Na miejscu strażacy usunęli z torowiska zniszczonego fiata. Ruch tramwajowy po kilkudziesięciu minutach na tym odcinku został przywrócony.
Najnowsze artykuły w tym dziale
Bądź na bieżąco, zamów newsletter