UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak! złej baletnicy uwiera rąbek u spódnicy. dla narzekaczy nawet jak ktoś wjedzie pod tramwaj przecinając pas zieleni przy dąbka to będzie wina obecnych władz, bo torowisko żle oznakowana albo ktoś nie napisał dużymi literami nie ślizgać się bo jak wypadniesz z drogi to cię tramwaj walnie!!!
REW