UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tak, na rondzie z jednym znakiem- tylko "rondo" tramwaj ma zawsze pierwszeństwo, ale w przypadku tego ronda mamy kombinację znaków "rondo+ ustąp pierwszeństwa" i wtedy zasady są już inne. a do komentatora w międzyczasie- nie narzekam na to, że mam problem z przejechaniem przez skrzyżowanie- bo go nie mam. Jeśli jest źle oznakowane, a tramwaje jeżdżą jak chcą to po prostu ustępuje głupszemu i wole puścić tramwaj, niż miałby mi skasować auto.
bleee