UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak! złej baletnicy uwiera rąbek u spódnicy. dla narzekaczy nawet jak ktoś wjedzie pod tramwaj przecinając pas zieleni przy dąbka to będzie wina obecnych władz, bo torowisko żle oznakowana albo ktoś nie napisał dużymi literami nie ślizgać się bo jak wypadniesz z drogi to cię tramwaj walnie!!!

REW

Anuluj