UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Niech dodadzą więcej sygnalizatorów swietlnych najlepiej co 3 metry to bedzie bezpieczniej na ulicach. .. ..
Niech dodadzą więcej sygnalizatorów swietlnych najlepiej co 3 metry to bedzie bezpieczniej na ulicach. .. ..