UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

hej słuchajcie ale wydaje mi się że nie ma tu oznakowania " rondo " więc jest to skrzyżowanie z wysepką. A jeśli tak jest to tramwaj wjeżdżający w stronę sądu z grunwaldzkiej jest po prawej stronie. A tak w ogóle to wydaje mi się że nikomu nie spadnie korona z głowy jak przepuści tramwaj aby ten mógł jechać dalej w końcu on też ma jakiś czas na przejazd od pętli do pętli. I jak uważacie co jest trudniej zatrzymać samochód czy tramwaj.

aleks1982

Anuluj