23
17.10.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
No, tylko w góre tabeli to bedzie dach i do przodu
kibicka (2010.10.18)

info

0  
  0
Z tego co na dzis wiadomo to z agrykola zmiana planow w wydziale sportu - moze nie byc remontu stadionu, a tylko nowy tor wrotkarsko -lyzwiarski. Ale zamiast tego bedzie budowa na Moniuszk jesli z Olimpii awansuje tylko 2004
p.s (2010.10.18)

info

0  
  0
A pan swoje bla bla bla, chyba się coś pomyliło, pan jest od trenowania, a nie od oceniania pracy zarządu. Z takim charakterem nie zagrzeje pan nigdzie miejsca. Dziękuje!
(2010.10.18)

info

0  
  0
Jeżeli dla mieszkańca i kibica Elbląga nie liczy się Olimpia to jest bardzo przykre i złe. Lecz obiektywnie przyznać trzeba, że nasz klub powinien, a raczej musi mieć trenera z prawdziwego zdarzenia. Natomiast obecna sytuacja pokazuje zgoła zupełnie coś co trzeba nazwać jedną wielką groteską, którą trzeba jak najszybciej zlikwidować. Arteniuk nie jest postacią, której oczekiwaliśmy i która wyniesie nasz klub na wyżyny co z dnia na dzień widać coraz bardziej. Zwłoka, która stosuje Arteniuk jest korzystna tylko dla niego bo ma profity i to jak na takiego przeciętnego szkoleniowca zbyt wiele. Poza łatwością wypowiadania się i mydlenia ludziom oczy nic konstruktywnego ta osoba nie wnosi, a raczej same straty, które wyjdą za jakiś czas. Nie chce ty prorokować lecz pewny jestem, że po rozwiązaniu z nim umowy dużo wody upłynie jak ponownie zawitamy u bram ligi centralnej. Po pierwsze zespół będzie rozbity mentalnie, a po drugie całkowicie finansowo. Jeżeli jest ktoś kto ma wątpliwości to proszę tylko poczekać, a czas pokaże, że mam rację i to nie tylko ja ale masa innych kibiców i ludzi myślących, którym zależy na dobrze naszej Olimpii. Wystarczy popatrzeć co się działo zanim Arteniuk zawitał do Elbląga i czego dokonał w Kołobrzegu oraz co myślą i mówią kibice Kotwicy, a wszystko będzie jasne. Ile jeszcze czasu musi upłynąć żeby działacze zrozumieli, że Arteniuk to jedna wielka pomyłka, której trzeba się pozbyć i to jak najszybciej.
kibic Olimpii 100% (2010.10.18)

info

0  
  0
a ostatnia runda wiosenna, to też była pomyłka?
100% kibic (2010.10.19)

info

0  
  0
Panie Konończuk czy jak tam pan ma. Masz Pan jaja? Jak tak to won chamom. Nowy trener! Wolnych dobrych trenerów jest dużo. Zespół jest ok. dokoptowac tylko 4-5 świetnych talentów z regionu, którzy za grę w tym klubie nie tylko serce by oddali i heja do 1 ligi marsz. TA- temu panu już dziękujemy !!!!
Alojzy bywales stały A8 (2010.10.19)

info

0  
  0
-alojzy, . .. .ty chyba nie znasz realiow. jesli odejdzie A T, to i nie bedzie druzyny, poniewaz nie po to budowal swoja stajnie, zeby ja zostawic w Elblagu. -!!!
@małpa@ (2010.10.19)

info

0  
  0
=parę minut temu dodałem komentarz i otrzymałem podziękowanie za zamieszczenie tego komentarza. czemu redakcja cenzuruje zamieszczanie komentarzy. _???
@małpa@ (2010.10.19)

info

0  
  0
Arteniuk to psychol, zwolnił Trafara bo Trafarski powiedzial to co mysli a ze nie bylo to bo mysli Tomeczka Arteniuka to on go śruu z Olimpi. Teraz z tymi zawodnikami i jakby był trafar liderem II ligi bysmy byli. Nie dość ze caly zarzad Arteniuk zmienil tak jak chcial to znow cos mu nie pasuje OGARNIJ SIE CZLOWIEKU !!! ZWOLNIC ARTENIUKA !
(2010.10.19)

info

0  
  0
chcialem sie zapytac kiedy concordia ktora gra w okregowej lidze ma treningi pozdrawiam dziekuje za dopowiedz na emial krzeslorazydwa@o2.pl
klklkl (2010.10.20)

info

0  
  0