A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
No, tylko w góre tabeli to bedzie dach i do przodu
Z tego co na dzis wiadomo to z agrykola zmiana planow w wydziale sportu - moze nie byc remontu stadionu, a tylko nowy tor wrotkarsko -lyzwiarski. Ale zamiast tego bedzie budowa na Moniuszk jesli z Olimpii awansuje tylko 2004
A pan swoje bla bla bla, chyba się coś pomyliło, pan jest od trenowania, a nie od oceniania pracy zarządu. Z takim charakterem nie zagrzeje pan nigdzie miejsca. Dziękuje!
Jeżeli dla mieszkańca i kibica Elbląga nie liczy się Olimpia to jest bardzo przykre i złe. Lecz obiektywnie przyznać trzeba, że nasz klub powinien, a raczej musi mieć trenera z prawdziwego zdarzenia. Natomiast obecna sytuacja pokazuje zgoła zupełnie coś co trzeba nazwać jedną wielką groteską, którą trzeba jak najszybciej zlikwidować. Arteniuk nie jest postacią, której oczekiwaliśmy i która wyniesie nasz klub na wyżyny co z dnia na dzień widać coraz bardziej. Zwłoka, która stosuje Arteniuk jest korzystna tylko dla niego bo ma profity i to jak na takiego przeciętnego szkoleniowca zbyt wiele. Poza łatwością wypowiadania się i mydlenia ludziom oczy nic konstruktywnego ta osoba nie wnosi, a raczej same straty, które wyjdą za jakiś czas. Nie chce ty prorokować lecz pewny jestem, że po rozwiązaniu z nim umowy dużo wody upłynie jak ponownie zawitamy u bram ligi centralnej. Po pierwsze zespół będzie rozbity mentalnie, a po drugie całkowicie finansowo. Jeżeli jest ktoś kto ma wątpliwości to proszę tylko poczekać, a czas pokaże, że mam rację i to nie tylko ja ale masa innych kibiców i ludzi myślących, którym zależy na dobrze naszej Olimpii. Wystarczy popatrzeć co się działo zanim Arteniuk zawitał do Elbląga i czego dokonał w Kołobrzegu oraz co myślą i mówią kibice Kotwicy, a wszystko będzie jasne. Ile jeszcze czasu musi upłynąć żeby działacze zrozumieli, że Arteniuk to jedna wielka pomyłka, której trzeba się pozbyć i to jak najszybciej.
a ostatnia runda wiosenna, to też była pomyłka?
Panie Konończuk czy jak tam pan ma. Masz Pan jaja? Jak tak to won chamom. Nowy trener! Wolnych dobrych trenerów jest dużo. Zespół jest ok. dokoptowac tylko 4-5 świetnych talentów z regionu, którzy za grę w tym klubie nie tylko serce by oddali i heja do 1 ligi marsz. TA- temu panu już dziękujemy !!!!
-alojzy, . .. .ty chyba nie znasz realiow. jesli odejdzie A T, to i nie bedzie druzyny, poniewaz nie po to budowal swoja stajnie, zeby ja zostawic w Elblagu. -!!!
=parę minut temu dodałem komentarz i otrzymałem podziękowanie za zamieszczenie tego komentarza. czemu redakcja cenzuruje zamieszczanie komentarzy. _???
Arteniuk to psychol, zwolnił Trafara bo Trafarski powiedzial to co mysli a ze nie bylo to bo mysli Tomeczka Arteniuka to on go śruu z Olimpi. Teraz z tymi zawodnikami i jakby był trafar liderem II ligi bysmy byli. Nie dość ze caly zarzad Arteniuk zmienil tak jak chcial to znow cos mu nie pasuje OGARNIJ SIE CZLOWIEKU !!! ZWOLNIC ARTENIUKA !
chcialem sie zapytac kiedy concordia ktora gra w okregowej lidze ma treningi pozdrawiam dziekuje za dopowiedz na emial krzeslorazydwa@o2.pl