UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Arteniuk to psychol, zwolnił Trafara bo Trafarski powiedzial to co mysli a ze nie bylo to bo mysli Tomeczka Arteniuka to on go śruu z Olimpi. Teraz z tymi zawodnikami i jakby był trafar liderem II ligi bysmy byli. Nie dość ze caly zarzad Arteniuk zmienil tak jak chcial to znow cos mu nie pasuje OGARNIJ SIE CZLOWIEKU !!! ZWOLNIC ARTENIUKA !