UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Z tego co na dzis wiadomo to z agrykola zmiana planow w wydziale sportu - moze nie byc remontu stadionu, a tylko nowy tor wrotkarsko -lyzwiarski. Ale zamiast tego bedzie budowa na Moniuszk jesli z Olimpii awansuje tylko 2004

p.s