UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

-alojzy, . .. .ty chyba nie znasz realiow. jesli odejdzie A T, to i nie bedzie druzyny, poniewaz nie po to budowal swoja stajnie, zeby ja zostawic w Elblagu. -!!!

@małpa@

Anuluj