UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
-alojzy, . .. .ty chyba nie znasz realiow. jesli odejdzie A T, to i nie bedzie druzyny, poniewaz nie po to budowal swoja stajnie, zeby ja zostawic w Elblagu. -!!!
@małpa@
-alojzy, . .. .ty chyba nie znasz realiow. jesli odejdzie A T, to i nie bedzie druzyny, poniewaz nie po to budowal swoja stajnie, zeby ja zostawic w Elblagu. -!!!
@małpa@