UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Arteniuk to psychol, zwolnił Trafara bo Trafarski powiedzial to co mysli a ze nie bylo to bo mysli Tomeczka Arteniuka to on go śruu z Olimpi. Teraz z tymi zawodnikami i jakby był trafar liderem II ligi bysmy byli. Nie dość ze caly zarzad Arteniuk zmienil tak jak chcial to znow cos mu nie pasuje OGARNIJ SIE CZLOWIEKU !!! ZWOLNIC ARTENIUKA !


Anuluj