UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Panie Konończuk czy jak tam pan ma. Masz Pan jaja? Jak tak to won chamom. Nowy trener! Wolnych dobrych trenerów jest dużo. Zespół jest ok. dokoptowac tylko 4-5 świetnych talentów z regionu, którzy za grę w tym klubie nie tylko serce by oddali i heja do 1 ligi marsz. TA- temu panu już dziękujemy !!!!
Alojzy bywales stały A8