UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Z tego co na dzis wiadomo to z agrykola zmiana planow w wydziale sportu - moze nie byc remontu stadionu, a tylko nowy tor wrotkarsko -lyzwiarski. Ale zamiast tego bedzie budowa na Moniuszk jesli z Olimpii awansuje tylko 2004
p.s