UWAGA!
[X]lub zarejestruj konto na portElu.
Jeżeli dla mieszkańca i kibica Elbląga nie liczy się Olimpia to jest bardzo przykre i złe. Lecz obiektywnie przyznać trzeba, że nasz klub powinien, a raczej musi mieć trenera z prawdziwego zdarzenia. Natomiast obecna sytuacja pokazuje zgoła zupełnie coś co trzeba nazwać jedną wielką groteską, którą trzeba jak najszybciej zlikwidować. Arteniuk nie jest postacią, której oczekiwaliśmy i która wyniesie nasz klub na wyżyny co z dnia na dzień widać coraz bardziej. Zwłoka, która stosuje Arteniuk jest korzystna tylko dla niego bo ma profity i to jak na takiego przeciętnego szkoleniowca zbyt wiele. Poza łatwością wypowiadania się i mydlenia ludziom oczy nic konstruktywnego ta osoba nie wnosi, a raczej same straty, które wyjdą za jakiś czas. Nie chce ty prorokować lecz pewny jestem, że po rozwiązaniu z nim umowy dużo wody upłynie jak ponownie zawitamy u bram ligi centralnej. Po pierwsze zespół będzie rozbity mentalnie, a po drugie całkowicie finansowo. Jeżeli jest ktoś kto ma wątpliwości to proszę tylko poczekać, a czas pokaże, że mam rację i to nie tylko ja ale masa innych kibiców i ludzi myślących, którym zależy na dobrze naszej Olimpii. Wystarczy popatrzeć co się działo zanim Arteniuk zawitał do Elbląga i czego dokonał w Kołobrzegu oraz co myślą i mówią kibice Kotwicy, a wszystko będzie jasne. Ile jeszcze czasu musi upłynąć żeby działacze zrozumieli, że Arteniuk to jedna wielka pomyłka, której trzeba się pozbyć i to jak najszybciej.
kibic Olimpii 100%