UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

=parę minut temu dodałem komentarz i otrzymałem podziękowanie za zamieszczenie tego komentarza. czemu redakcja cenzuruje zamieszczanie komentarzy. _???

@małpa@

Anuluj