40
26.09.2010

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
pani dr Tege nie jest asystentką Czernichowskiego. .. ona pracuje z mężem panem Krzysztofem. .więc nie wiadomo w końcu o kogo chodzi. ..
(2010.09.26)

info

0  
  0
Florek, Pan Pulka, najlepszy weterynarz!!!!!
(2010.09.26)

info

0  
  0
Florek oby nieul. Grunwaldzka i LUKSusowe leczenie
(2010.09.26)

info

0  
  0
Kochani, piesek mój mial rakazlosliwego nerek, zaatakowane wszystkie organy. Tu zaden weterynarz nic by nie pomógł. Wiem, ze tam gdzie teraz jest moj pies, jest szczęsliwy z moim drugim psem KUBA, ktory odszedl mi dwa lata temu w wieku 16 lat.
florek (2010.09.26)

info

0  
  0
Panie florek ja ma pan robić taki misz-masz ze wszystkich lecznic a w dodatku tak przekręcać nazwiska lekarzy to lepiej niech pan już nic nie pisze; )
(2010.09.26)

info

0  
  0
Do niepodpisanego -życze Ci, by ktos "zdechl " z Twojej rodziny, jak siewtedy bedziesz czół ?
(2010.09.26)

info

0  
  0
Do Pani kierownik odnośnie tej bramy. Rozumiem, z e dziura została, jak pani pisze, po poprzedniej ekipie, czyli dwa lata juz sie Pani użera z dziurą. Rozumiem, ze nie moze sie Pani doprosic od miasta naprawy tego stanu rzeczy, i dziura cały czas przez to istnieje. Czy mogłaby Pani w zwiazku z tym odpowiedziec na pytanie, dlaczego, z cała swiadomością istnienia tej dziury, puszczacie sobie beztrosko psy luzem po schronisku, i one wyłażą sobie często-gęsto na ulicze, wpadając pod samochód? Bardzo prosze o odpowiedź.
(2010.09.27)

info

0  
  0
Lepiej by pieski beztrosko (pod kontrola pracownika ) biegały po schronisku luzem, niz by mialy siedzieć w kojcu, klatce i czekać w nieskończonośc patrząc przez kraty klatki. Ciebie -niepodpisany/pytajacy, by trzeba bylo wsadzić do takiej klatki, bys se posiedział i zobaczył jaqk to "przyjemnie". Chyba nigdy zadnego zwierzaka w domu nie miałes. ..
florek (2010.09.27)

info

0  
  0
Florek, gdybys przejechał takiego psa, inaczej byś mówił. Ja pytam osobę odpowiedzialna za te psy- dlaczego dopuszcza do tego, żeby wychodziły na ulice. Nie pytam Ciebie- chyba, ze jestes dyrektorem schroniska :)
(2010.09.27)

info

0  
  0
URATUJ/NAKARM choć jednego zwierzaczka ,podaruj schronisku dla zwierząt karmę dla psów,kotków :http://www.posilekdlaschroniska.pl/#/strona-glowna Kup karmę i wyslik kod z dołączonej kartki do produktu.To nie wiele kosztuje ,a zwierzaki beda szczęślw
(2010.09.27)

info

0  
  0