UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Lepiej by pieski beztrosko (pod kontrola pracownika ) biegały po schronisku luzem, niz by mialy siedzieć w kojcu, klatce i czekać w nieskończonośc patrząc przez kraty klatki. Ciebie -niepodpisany/pytajacy, by trzeba bylo wsadzić do takiej klatki, bys se posiedział i zobaczył jaqk to "przyjemnie". Chyba nigdy zadnego zwierzaka w domu nie miałes. ..

florek